664

TAAHHÜT

E- Ticaret hizmetimizle beraber satışlarınız daha kaliteli olacak ve her alandan müşterilerinize ulaşabileceksiniz. Müşteri portföyünüzün gelişmesi ve talepteki artış markanızı daha da değerlenecek.

MONTAJ

Doğalgaz tesisatına başlarken öncelikle kurulumu yapılan doğalgaz için vana ve boruların yerini belirlemek amacıyla geçiş yerleri bulunur. Duvarların hangi bölümü ve noktalarından delineceği hesap edilir. Ardından doğalgaz borularının ölçüleri alınır. Ölçüleri alınan boruların kelepçe yardımı ile sabitlemesi yapılır. Yakıcı nitelikte olan cihazların vana ve makaronlu flexlerin montajı gerçekleştirilir. Son olarak doğalgaz borularının geçişi için açılımı gerçekleştirilen duvar delikleri, alçı ile kapanır. Sayaç bağlantı noktalarındaki test nipeli sayesinde U manometreleri ile ön test gerçekleştirilmiş olur.

19951
109

PROJE

Doğalgaz projesi, AKSA Sertifikalı Firmaların, Sertifikalı Makine Mühendisleri tarafından projelendirilir ve yine firmanın AKSA YETKİLİ ustaları tarafından projeye bağlı kalınarak tesisatlandırılır. Çizilen Proje daha sonra teknik şartnamelere uygun ise AKSA tarafından onaylanır.

Demirkaya Mühendislik olarak Trabzon'da hizmet vermekteyiz.

Doğalgaz Projesi Nasıl Çizilir ?

Doğalgaz proje çizimi için müşterilerimiz bize ulaştıklarında aynı gün içerisinde firmamızın yetkili Makine Mühendisleri ve teknikerleri ücretsiz keşif için projenin çizileceği meskene gelir ve keşif yapıldıktan sonra bilgisayar ortamında proje çizilerek onay için AKSA'ya gönderilir. Proje onaylandıktan sonra en yakın tarihe randevu alınır, son olarak AKSA doğalgaz tesisatının ve projenin teknik şartnameye uygun olup olmadığını kontrole gelir. Eğer hiçbir eksiklik yok ise doğalgazınız kullanıma uygun hale gelir.