Hakkımızda

Demirkaya Mühendislik olarak temellerimizi 1996 yılında, tesisat sektöründeki hizmetlerimizle atarak yola çıkmış bulunmaktayız. Her zaman bir işletme olarak kendimizi ve çalışanlarımızı geliştirmeyi amaç edinen firmamız, bugün tesisattan ısıtmaya, doğalgazdan havalandırmaya, plan proje çiziminden taahhüt işlerine kadar pek çok alanda hizmet vermektedir.

Yıllarca ülkemizin çeşitli şehirlerinde doğalgaz projesi, tesisatı ve yapım işlerini yürüten deneyimli personelimiz ve makine mühendislerimizle, bugün Trabzon’da Doğalgaz’ın İlk Yetkili Firması olma nişanını da üstlenmiş bulunmaktayız.

Kaliteli hizmet anlayışımızla, müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu işlerimiz, Demirkaya Mühendislik olarak firmamızı daha da ileri bir noktaya taşımıştır. Kaliteden ödün vermeden çalışan personelimize, saygın ve kaliteli ürünleri sağlayan firmamız, siz değerli müşterilimize de dünyaca ünlü markaların bayilikleri ile hizmet götürmektedir. Trabzon’da ilk BOSCH yetkili bayii olarak, Isı Sistemleri ve Doğalgaz ürünlerinde (kombi v.b.) halkımıza kaliteyi sunma çabasındayız.

Firmamız bugün pek çok projeyi eş zamanlı olarak yürütme ve işlerini zamanında teslim etme özelliği ile sadece Trabzon’a değil tüm bölgeye hizmet vermektedir.

Müteahhitler, devlet ya da özel sektör kurumları ve siz değerli halkımıza işlerinizi riske atmamanızı önerir, bilgi tecrübe ve müşteri memnuniyetinin bir arada olduğu firmamıza bekleriz…

Her zaman daha iyi kalite.